Zbiórka Krwi 24.11.2018

Już za nieco ponad 3 tygodnie odbędzie się nasza ostatnia tegoroczna zbiórka krwi na którą serdecznie zapraszamy. Dotychczas w tym roku udało nam się zebrać krew od 488 osób co daje imponujący wynik 219,6 litra. Udało nam się również pozyskać 100 nowych potencjalnych dawców szpiku kostnego.

Ponieważ Wasze zapotrzebowanie na akcje poboru krwi jest coraz większe staramy się wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom i chcemy jeszcze bardziej zwiększyć ilość zbiórek krwi. Poza comiesięcznymi poborami przed Urzędem Dzielnicy będziemy częściej przy restauracji Rosso w której cały czas trwa zbiórka czekolad otrzymanych w zamian za oddanie krwi. Czekolady te są przekazywane dla dzieci z Domów Dziecka, a Wy w zamian za przekazaną paczkę czekolad możecie skosztować pysznej pizzy z jednym składnikiem bez dodatkowych opłat.

Niezmiennie podczas naszych akcji poboru krwi prowadzimy również zbiórkę nakrętek, które są przeznaczane na rehabilitację Oli Kamińskiej. Olę możecie wesprzeć nie tylko nakrętkami – na facebooku została utworzona specjalna zbiórka pieniędzy, które zostaną przekazane na rehabilitację Oli. Dziękujemy za wsparcie tego szczytnego celu.

Do zobaczenia na zbiórce 🙂